Hotel EA Jessenius Karlovy Vary

Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 11 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 12 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 13 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 14 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 15 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 16 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 17 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 18 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 19 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 20 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 21 Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary 22

.Lázeňský hotel EA Jessenius nacházející se v bezprostřední blízkosti karlovarské kolonády nabízí svým hostům komfortní ubytování v pohodlně zařízených pokojích. K přednostem hotelu patří vlastní balneo-provoz, kdy mohou hosté využít široké nabídky procedur a léčebných metod.


Hostům Hotelu EA Jessenius v Karlových Varech je k dispozici hotelový lékař, který na základě předchozího vyšetření určí kompletní lázeňskou léčbu. Mezi nejvýznamnější procedury patří mimo jiné pitná kúra, dietní stravování, masáže, elektroterapie, termoterapie, inhalace nebo oblíbené koupele v minerální vodě.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-jessenius@toprague.cz
Adresa: Stará Louka 36 Karlovy Vary


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu EA Jessenius Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Léčebný pobyt na 3 noci

délka pobytu: 4 dny
od 3402 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Léčebný pobyt na 6 nocí

délka pobytu: 7 dny
od 7422 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

TOPlist